O firmie

Zajmujemy się profesjonalnym i bezpiecznym pośrednictwem w zakupach w USA. Dzięki bogadztwu wyboru na amerykańskim rynku i naszej pomocy możesz kupić wszystko czego tylko zapragniesz, po niskich cenach! Wskaż nam produkt, a my zajmiemy się całą resztą, od zamówienia po dostawę pod drzwi Twojego domu. Jesteśmy godni zaufania, a naszym mottem jest ZADOWOLONY KLIENT!!!

Siedziba naszej firmy znajduje sie w Nowym Jorku, światowej stolicy mody. To tutaj, na słynnej 5 Aleji mają butiki wszyscy najlepsi projektanci, więc jeśli potrzebujesz jakiś ekskluzywny produkt my z przyjemnością pomożemy! Zajmujemy się również wykonywaniem zleceń nietypowych, jak i nawiązywaniem kontaktów biznesowych pomiędzy Usa a Polską (np. wyszukanie dostawców i nawiązanie kontaktów w imeniu Twojej firmy).  Zapraszamy do współpracy autohandle z Polski i sprzedawców z Allegro..

Zarejestruj mnie

Rodzaj transakcji:


kg lbs


 
Rodzaj przesyłki do Polski:
Koszt przesyłki: - USD
Nasza prowizja: - USD
Łącznie w USD: USD
Łącznie w PLN: PLN
Nr zamówienia:

1 USD = 3.6821 PLN
Stan na dzień dzisiejszy.

rzepa: Pośrednik nierzetelny, co stwierdzam z przykrością. Zamówione przeze mnie lampy samochodowe dotarły potłuczone z powodu słabego zabezpieczenia przesyłki. Raport uszkodzenia towaru wypełniony przez kuriera, wysłany do pośrednika i... amba fatima, było, a ni ma... Czyli ani pieniędzy z tytułu reklamacji dostawy, ani jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony pośrednika sie nie doczekałem. Jedna wielka LIPA!!!

więcej opinii

Płatności obsługuje serwis Platnosci.pl: